H κ. Αγγελική Μπούρα, Διευθύντρια Εταιρικών Σχέσεων στη Vodafone Ελλάδας, αποχωρεί από την εταιρεία στις 14 Μαΐου 2015. Η κ. Μπούρα εντάχθηκε στη Vodafone το 2008, στη Διεύθυνση Εταιρικών Σχέσεων, αναλαμβάνοντας την ευθύνη της Εταιρικής Επικοινωνίας. Από την 1η Μαρτίου 2013 κατέχει τη θέση της Διευθύντριας Εταιρικών Σχέσεων, συμβάλλοντας έμπρακτα στη διαμόρφωση και εφαρμογή της στρατηγικής της εταιρείας σε θέματα εταιρικών σχέσεων και επικοινωνίας. Επιπλέον, μέσα από το πρόγραμμα Βιώσιμης Ανάπτυξης της Vodafone συνέβαλε σημαντικά στην προώθηση και ενίσχυση της εικόνας της εταιρείας, χτίζοντας σχέσεις εμπιστοσύνης με τα ενδιαφερόμενα μέρη αλλά και την κοινωνία γενικότερα.
Κοινωνική Ευθύνη
Νέα Πλατφόρμα Περιβαλλοντικής Παρακολούθησης στη ΒΑ Χαλκιδική: Πώς η τεχνολογία αλλάζει τα δεδομένα της περιβαλλοντικής διαχείρισης και ενισχύει τη διαφάνεια
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...