Tην 6η θέση στον τελικό του τριπλούν κατέλαβε τελικά η Βούλα Παπαχρήστου που δεν κατάφερε να ανέβει για δεύτερη συνεχόμενη φορά στο βάθρο ενός παγκοσμίου πρωταθλήματος κλειστού στίβου.
Η Ελληνίδα πρωταθλήτρια έμεινε στα 14.05 που έκανε μόλις στην πρώτη της προσπάθεια και δεν μπόρεσε να ακολουθήσει το ρυθμό των υπολοίπων που έφτασαν σε εντυπωσιακές επιδόσεις με την Γιούλικα Ρόχας να παίρνει το χρυσό με άλμα στα 14.63!
![](https://cdn.sofokleousin.gr/sites/default/files/styles/large_740x420/public/2024-06/jos_3191.jpg?itok=NeCJ8InC)
Κοινωνική Ευθύνη
Νέα Πλατφόρμα Περιβαλλοντικής Παρακολούθησης στη ΒΑ Χαλκιδική: Πώς η τεχνολογία αλλάζει τα δεδομένα της περιβαλλοντικής διαχείρισης και ενισχύει τη διαφάνεια
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...