Με ισοπαλία, που ήταν σαν... ήττα για τους δύο αντίπαλους, ολοκληρώθηκε η 20ή αγωνιστική στη Super League. Πλατανιάς και Απόλλωνας Σμύρνης έμειναν στο 1-1 (81΄ Πετρόπουλος - 68΄ Κοντοές) στα Περιβόλια, με το αποτέλεσμα να μην εξυπηρετεί κανέναν από τους συλλόγους, οι οποίοι πασχίζουν για την παραμονή στην κατηγορία.
![](https://cdn.sofokleousin.gr/sites/default/files/styles/large_740x420/public/2024-06/jos_3191.jpg?itok=NeCJ8InC)
Κοινωνική Ευθύνη
Νέα Πλατφόρμα Περιβαλλοντικής Παρακολούθησης στη ΒΑ Χαλκιδική: Πώς η τεχνολογία αλλάζει τα δεδομένα της περιβαλλοντικής διαχείρισης και ενισχύει τη διαφάνεια
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...