Κατόπιν αιτήματος του δήμου Λέρου και στο πλαίσιο της κοινωνικής προσφοράς των Ενόπλων Δυνάμεων, το Πολεμικό Ναυτικό έχει διαθέσει υδροφόρα πλοία για την υδροδότηση του νησιού.
Αυτό έγινε γνωστό από το Γενικό Επιτελείο Ναυτικού.
Κατόπιν αιτήματος του δήμου Λέρου και στο πλαίσιο της κοινωνικής προσφοράς των Ενόπλων Δυνάμεων, το Πολεμικό Ναυτικό έχει διαθέσει υδροφόρα πλοία για την υδροδότηση του νησιού.
Αυτό έγινε γνωστό από το Γενικό Επιτελείο Ναυτικού.
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...