Μια γυναίκα 96 ετών είναι το 101ο θύμα του κορονοϊού στην χώρα μας. Η γυναίκα έφυγε από την ζωή σήμερα τα ξημερώματα (14/4) και νοσηλευόταν στο νοσοκομείο ΝΙΜΙΤΣ.
Το απόγευμα της Μεγάλης Δευτέρας κατέληξε στο νοσοκομείο “Αττικόν” ένας 84χρονος.
Μια γυναίκα 96 ετών είναι το 101ο θύμα του κορονοϊού στην χώρα μας. Η γυναίκα έφυγε από την ζωή σήμερα τα ξημερώματα (14/4) και νοσηλευόταν στο νοσοκομείο ΝΙΜΙΤΣ.
Το απόγευμα της Μεγάλης Δευτέρας κατέληξε στο νοσοκομείο “Αττικόν” ένας 84χρονος.
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...