Στις Μυκήνες μεταβαίνει το μεσημέρι αντιπροσωπεία του ΣΥΡΙΖΑ. Συγκεκριμένα, ο βουλευτής Αργολίδας Γ. Γκιόλας και οι Γ. Ραγκούσης, Π. Σκουρολιάκος (αρμόδιοι τομεάρχες) θα επισκεφθούν στον αρχαιολογικό χώρο των Μυκηνών, στις 14.00.
Στις Μυκήνες μεταβαίνει το μεσημέρι αντιπροσωπεία του ΣΥΡΙΖΑ. Συγκεκριμένα, ο βουλευτής Αργολίδας Γ. Γκιόλας και οι Γ. Ραγκούσης, Π. Σκουρολιάκος (αρμόδιοι τομεάρχες) θα επισκεφθούν στον αρχαιολογικό χώρο των Μυκηνών, στις 14.00.
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...