Μετά τις επιτυχημένες εμφανίσεις του χειμώνα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη η Ελένη Τσαλιγοπούλου και οι boğaz musique συνεχίζουν την καλοκαιρινή τους περιοδεία και μας προσκαλούν ξανά σε μία σειρά συναρπαστικών συναυλιών, δημιουργώντας ένα νέο, εναλλακτικό τρόπο ουσιαστικής διασκέδασης και ψυχαγωγίας.
Τη Δευτέρα 29 Αυγούστου εμφανίζονται στο Θέατρο του Άλσους Βεΐκου, στο πλαίσιο των εκδηλώσεων του «Φεστιβάλ Γαλατσίου 2016» που διοργανώνει ο Πολιτιστικός Οργανισμός του Δήμου Γαλατσίου.
Το πρόγραμμα θα είναι γεμάτο αγαπημένα τραγούδια, παρουσιασμένα με φρέσκο, σαρωτικό ήχο, χωρίς να λείψουν και νέα, ανέκδοτα ακόμη τραγούδια από τον επερχόμενο δίσκο της Ελένης και των bogaz που θα κυκλοφορήσει σύντομα.
Οι boğaz musique είναι οι:
Χατζηκωνσταντίνου Σπύρος - κιθάρες, μπαγλαμά
Χατζησταύρου Αριστείδης - κιθάρες
Τσαρδάκας Απόστολος - κανονάκι, τζουρά, μπαγλαμά, μαντολίνο
Κελλάρης Χάρης - μπάσο
Σπανίδης Αλέκος - τύμπανα
Διαμαντής Αργύρης - κρουστά
Ηχοληψία - Τάκης Σπυρόπουλος
Φωτισμοί - Νεκταρία Εμμανουηλίδου
Έναρξη στις 21:00, είσοδος ελεύθερη
Κοινωνική Ευθύνη
Νέα Πλατφόρμα Περιβαλλοντικής Παρακολούθησης στη ΒΑ Χαλκιδική: Πώς η τεχνολογία αλλάζει τα δεδομένα της περιβαλλοντικής διαχείρισης και ενισχύει τη διαφάνεια
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...