Μετά την ολοκλήρωση της τελετής Αγιασμού των υδάτων, στο λιμάνι του Πειραιά, η πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ και επικεφαλής της Δημοκρατικής Συμπαράταξης δήλωσε:
«Εύχομαι τα Θεοφάνεια να φέρουν περισσότερο φως στη ζωή όλων μας, για ένα νέο ξεκίνημα με σχέδιο, συνεννόηση, ελπίδα. Για να αφήσουμε όλα τα δύσκολα πίσω μας. Χρόνια Πολλά».
![](https://cdn.sofokleousin.gr/sites/default/files/styles/large_740x420/public/2024-06/jos_3191.jpg?itok=NeCJ8InC)
Κοινωνική Ευθύνη
Νέα Πλατφόρμα Περιβαλλοντικής Παρακολούθησης στη ΒΑ Χαλκιδική: Πώς η τεχνολογία αλλάζει τα δεδομένα της περιβαλλοντικής διαχείρισης και ενισχύει τη διαφάνεια
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...