Τραγικό θάνατο βρήκε 78χρονος σε τροχαίο δυστύχημα που έγινε χθες στην επαρχιακή οδό Κρύας Βρύσης Ακρολίμνης, στην Πέλλα.
Σύμφωνα με την Αστυνομία, ΙΧ που οδηγούσε 29χρονη συγκρούστηκε με την μοτοσικλέτα που οδηγούσε ο 78χρονος, με αποτέλεσμα ο τελευταίος να χάσει τη ζωή του.
![](https://cdn.sofokleousin.gr/sites/default/files/styles/large_740x420/public/2024-06/jos_3191.jpg?itok=NeCJ8InC)
Κοινωνική Ευθύνη
Νέα Πλατφόρμα Περιβαλλοντικής Παρακολούθησης στη ΒΑ Χαλκιδική: Πώς η τεχνολογία αλλάζει τα δεδομένα της περιβαλλοντικής διαχείρισης και ενισχύει τη διαφάνεια
Η προστασία του περιβάλλοντος αποτελεί μία από τις σημαντικότερες προκλήσεις για τη Βιομηχανία. Οι σύγχρονοι οργανισμοί αναγνωρίζουν την ανάγκη ενσωμάτωσης στη στρατηγική τους πρακ ...